Intercard to niewielkie, rodzinne przedsiębiorstwo i marka, która na wrocławskim rynku poligraficznym obecna jest już od lat 80-tych ubiegłego wieku. Specjalizujemy się w pracach wymagających szczególnej staranności, trudnych technik i operacji, których wykonanie nie jest możliwe na wielkich automatycznych liniach produkcyjnych. Nowoczesne technologie łączymy z tradycyjnymi technikami, wynalezionymi i dopracowanymi do perfekcji w poprzednich stuleciach. W realizacji takich projektów mamy wieloletnie doświadczenie i spory dorobek, którego niewielką część prezentujemy w naszych galeriach.

Poza typowymi produktami poligraficznymi, takimi jak wizytówki, papeteria firmowa i druki akcydensowe, nasza oferta obejmuje szeroki wybór niestandardowych produktów o różnych zastosowaniach w działalności biznesowej i w życiu prywatnym. Nawet tym powszechnie stosowanym staramy się jednak zawsze nadawać formy, które wyróżniają je na tle masowej i pospiesznej produkcji różnych "drukarni cyfrowych". Zawsze kierujemy się przekonaniem, że nasze produkty budują wizerunek nie tylko firm naszych klientów, lecz także naszej własnej.

Zarówno wielkie przedsiębiorstwa, małe firmy jak i klientów indywidualnych potrafimy obsłużyć starannie, terminowo i ekonomicznie. Drukujemy wizytówki dla firm zatrudniających setki pracowników, ale nie stanowi dla nas problemu offsetowy druk nawet niewielkich nakładów dla indywidualnych odbiorców. Materiały, rodzaj druku i techniki uszlachetniające zawsze dobieramy współnie z klientami, starając się zapewnić najlepsze rezultaty w satysfakcjonujących cenach.

Chętnie nawiązujemy współpracę z operatywnymi i uczciwymi partnerami, którzy zainteresowani są uzupełnieniem własnej oferty o wysokiej jakości trudno dostępne na rynku usługi. Cenimy lojalność wszystkich naszych kontrahentów, szczególnie że jest ona zawsze wynikiem ich zadowolenia z naszej pracy, a nie punktów, premii i gratisów.

Zapraszamy do współpracy!

Nasz Zespół

Druk

Jacek Nowak dba o to, żeby Państwa druki były czyste i wyra-ziste.

Projekt i DTP

Janek Kowalski koordynuje realizowane przez Intercard projekty
i inne prace graficzne.

Obsługa Klienta

Kasia Nowak udzieli Państwu informacji na temat cen, terminów realizacji i innych aspektów naszej współpracy.

Cała reszta

Dorota Zamojska: szef i koordynator działań firmy. Wspiera ją swoją wiedzą i doświadczeniem mąż Andrzej.

  • Jarosław Abramowicz Jar Development

    Intercard to firma, z którą współpracuję od co najmniej dekady i mogę powiedzieć, że chyba nie ma rzeczy, z którą by sobie nie poradzili - jakkolwiek niecodzienny i skomplikowany technicznie byłby to pomysł.

  • Kaźmiż gerrard Bęcwał BVG

    Kędówał et pulvinar enim. Quisque at tempor ligula. Maecenas augue ante, euismod vitae egestas sit amet, accumsan eu nulla. Nullam tempor lectus a ligula lobortis pretium. Donec ut purus sed tortor malesuada venenatis eget eget lorem.

Wyniki ankiety: co nasi Klienci cenią najbardziej?

Oryginalność projektów : 35%

Jakość wykonania : 25%

Rodzinną atmosferę : 20%

Punktualność : 20%